KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY

Jak vybrat digestoř do kuchyně

digestořeV dřívějších dobách to nebyla taková samozřejmost, dnes už se však kuchyň bez odsavače par neobejde. Víme, že při vaření vzniká poměrně velké množství vlhkosti, která se vypařuje a ve formě páry odchází od vařiče. Pod není pára odsávána, zůstává v místnosti, kde se může srážet a způsobovat problémy. Proto existují digestoře, jež páry odsávají a potrubím odvádějí pryč z místnosti do komínu nebo rovnou ven.

 

Důležitý je výkon odsavače par, měl by být dostatečný, aby byl schopný odstraňovat při vaření většinu páry. Moderní digestoře se vyrábí také v nejrůznějších provedeních. Můžete mít variantu pod skříňku, která je poměrně plochá a odvod par je zakryt skříňkou. Druhou variantou je komínová digestoř, která má vlastní sopouch. Ten kryje potrubí odvádějící odsátou páru pryč z kuchyně. Samozřejmostí jsou různé barevné variace, které jsou vám k dispozici v internetovém obchodu Ventilátory-shop.cz.

 

Chcete-li si být jisti, že máte digestoř koupit právě zde, pak vězte, že tento obchod je ověřený a vyzkoušený již stovkami nakupujících. Díky svým kvalitám a službám si vysloužil hned několik certifikátů. Může se pochlubit nálepkou KVALITNÍ FIRMA, získal také certifikát od HEUREKA Ověřeno zákazníky. Dále se pochlubí certifikátem ČESKÁ KVALITA a je členem obchodní asociace APEK. Jistě vás také potěší, že obchod Ventilátory-shop.cz je naprosto spolehlivý obchod, takovou spolehlivost má pouze 0,2 % firem v ČR.

 

Ventilátory-shop.cz nabízí při koupi velmi výhodné podmínky. Naleznete zde velké množství výrobků skladem a setkáte se s profesionální technickou podporou. Ke každé objednávce dostanete automaticky dárek zdarma a pokud nakoupíte minimálně za 1000 Kč, zboží vám bude doručeno zdarma. Při internetových objednávkách se občas stane, že vše stoprocentně nevyhovuje a vy chcete zboží zpět, Na Ventilátory-shop.cz máte možnost vrácení výrobku bez udání důvodu dokonce 30 dnů. Tak neváhejte a nakupujte digestoře u profesionálů.

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně