KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY

Dobře vybavená firemní jídelna? Nejlepší způsob stravování zaměstnanců

 

Důvodů pro stravování zaměstnanců ve vlastním zařízení je hned několik. Pracovníci vaší firmy díky tomu nemusí každodenně řešit, kam jít na oběd. To je pro ně samozřejmě výhodnější jak časově, tak finančně.

 

Vlastní systém stravování motivuje!

Někteří odborníci tvrdí, že pokud má firma vlastní systém stravování zaměstnanců, zvyšuje to i motivaci lidí, proč se o místo v této firmě ucházet. Představa chodit každý den na oběd do restaurace totiž není každému zrovna dvakrát příjemná. A skutečnost je i taková, že okolí mnoha společností tento způsob stravování ani neumožňuje. Ne za každým rohem jsou restaurace….

Hurá na oběd!

V zákonu stojí, že zaměstnavatel není povinen zaměstnancům stravování zajistit, je pouze povinen jim stravováníumožnit. Přesto stravování zaměstnanců ve vlastním zařízení v současné době volí mnoho velkých, ale i menších firem. Pro výdej obědů jsou však zapotřebí dvě hlavní okolnosti – vhodné prostory a profesionální dodavatelé potravin.

 

Firemní jídelna

Jakmile máte vhodné prostory pro závodní jídelnu, musíte ji mít náležitě vybavenou. Jídelní stoly a jídelní židle jsou naprostým základem. Je velmi důležité volit takový nábytek, aby se vám do jídelny vešlo co nejvíce zaměstnanců, a nebyli v ní přitom natěsnaní jako zvířata v klecích.

Jídelní sestavy

Nemělo by se zapomínat ani na kvalitu jídelního nábytku. Pohodlné jídelní židle, na kterých si zaměstnanci během oběda budou spokojeně hovět, dnes seženete za velmi příznivé ceny. Navíc při hromadné objednávce vám velcí prodejci nábytku cenu židlí většinou ještě sníží. To samé platí i pro jídelní stoly různých velikostí a materiálů. Vhodné je samozřejmě nábytek v závodní jídelně vizuálně sladit. I na to prodejci nábytku myslí, a nabízejí pestrou řadu variant jídelních setů.

 

Vždy připravené jídlo

Když máte firemní jídelnu zařízenou, nebrání vám již nic v tom navázat spolupráci s dodavateli surovin. Ti dobří mají dokonale propracovaný systém přepravy a zásobování po celé České republice. Můžete se tak spolehnout, že vaši zaměstnanci budou mít jídlo každý pracovní den dodané včas.

Zdroj: https://www.sconto.cz/produkty/barovy-set-angie-g-dub-svetly-bila.html

Zpět
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně