KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY

křišťál

Křišťál je čiré křišťálové sklo obohacené oxidem olovnatým, který zvyšuje hustotu skla a také jeho index lomu. Díky tomu má sklo potom vyšší lesk a je výrazně odolnější. Na druhou stranu ovšem klade mnohem vyšší nároky na jakékoli zpracování a mistrům sklářům dá mnohem víc práce vytvarovat jej tak, jak potřebují.  

Celý článek

moderní svítidla a osvětlení

Lidé jsou tvorové aktivní, proto neposedí chvíli ani po západu slunce a na svoji činnost potřebují vidět. Proto je třeba myslet na dobré osvětlení. Je vědecky dokázáno, že špatně zvolený typ svítidel lidi otupuje a snižuje jejich pracovní nasazení, jiné druhy zase mohou způsobovat bolesti hlavy a stavy nevolnosti. Proto je důležité výběru svítidel věnovat skutečně důkladnou pozornost, abyste při něm mohli pracovat, bavit se i relaxovat ve zdraví. 

Celý článek
Naši partneři
Spousta vychytávek v kuchyni
Ručně vyráběné dřevěné jídelní stoly do kuchyně pořídíte od Jelínka.

Důvodů pro stravování zaměstnanců ve vlastním zařízení je hned několik. Pracovníci vaší firmy díky tomu nemusí každodenně řešit, kam jít na oběd. To je pro ně samozřejmě výhodnější jak časově, tak finančně.

Celý článek

 

digestořeV dřívějších dobách to nebyla taková samozřejmost, dnes už se však kuchyň bez odsavače par neobejde. Víme, že při vaření vzniká poměrně velké množství vlhkosti, která se vypařuje a ve formě páry odchází od vařiče. Pod není pára odsávána, zůstává v místnosti, kde se může srážet a způsobovat problémy. Proto existují digestoře, jež páry odsávají a potrubím odvádějí pryč z místnosti do komínu nebo rovnou ven.

Celý článek
1 strana z 8 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně