Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.


Jak vybavit profi kuchyň

Jak vybavit profi kuchyň

Kvalitní kuchyňské vybavení je základem každé domácí kuchyně, je však velmi důležité také v restauracích, hotelech a ve všech dalších gastro zařízeních. Potřebujete zajistit profesionální vybavení pro váš gastro podnik a nemáte tolik prostředků pro koupi všech zcela nových přístrojů a vybavení? Žádný problém, vyzkoušejte gastro bazar. Navštivte Gastrocentrum-Písek.cz, kde naleznete použité profesionální gastro zařízení v top stavu za dostupné ceny.

Gastro zařízení se rozděluje do několika druhů zařízení. Základem každého gastro podniku je varná technika, zejména jsou to sporáky, fritézy, vodní lázně, smažící pánve a grily, dále se na Gastrocentrum-Písek.cz prodává chladící zařízení, jako jsou chladničky, mrazničky, výrobníky ledu či vinotéky. Nezbytnou součástí jsou dále také kuchyňské stroje, zejména kuchyňské roboty, kráječe chleba a knedlíků, mixéry, myčky nádobí a také váhy, várnice či digestoře. Gastro bazar na Gastrocentrum-Písek.cz vám nabídne také nápojovou techniku, profesionální výčepní zařízení, kávovary, chladiče nápojů i barovou techniku.

Chcete začít podnikat a otevřít si vlastní restauraci? Nejste si jisti, co přesně budete všechno potřebovat a co je pro vás naopak zbytečné? Gastrocentrum-Písek.cz vám poradí, jaké gastro zařízení je nutné v provozu mít. Potřebujete-li do začátku ušetřit nějaké finance, nabízí se zde pro vás gastro bazar. V rámci gastro bazaru naleznete na Gastrocentrum-Písek.cz pouze vysoce kvalitní gastro zařízení a další produkty, které jsou sice použité, ale přesto plně funkční a většinou pouze málo používané. Díky tomu můžete při zařizování vašeho gastronomického zařízení výrazně ušetřit.

Neváhejte, prohlédněte si aktuální nabídku z pohodlí vašeho domova on-line a vyberte si gastro zařízení, které potřebujete. Spolehněte se na profesionální služby, kvalitní zboží a rychlé vyřízení vaší objednávky.