Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 

Tapety do jídelny

Jídlo je důležitou součástí našich životů, mnohdy jde o jediné vzácné okamžiky, kdy se během dne sejde celá rodina pohromadě. Proto si většina z nás chce společné večeře užít a cítit se v jídelně co nejlépe. Atmosféru v jídelně ovlivňuje také vybavení, to, jak se cítíme v barevném provedení jídelny, množství světla a dekorace také hrají důležitou roli. Jídelna nemusí být zahalena pouze do bílé, nemusíte se bát vyzkoušet i výraznější barvy, jídelna je místnost, která vás má doslova nabít pozitivní náladou. Perfektně se do jídelny hodí odstíny červené, oranžové a žluté barvy, které jsou velmi energické a přinášejí dobrou náladu.

 

Přizpůsobte jídelnu vašim představám

 

Máte hned několik možností, jak jídelnu vyzdobit. Začít můžete barevnou malbou, obrázky na stěnách, fotografiemi vašich nejbližších nebo můžete využít širokých možností tapet. Tapety se vyrábí klasické pro nalepení speciálním lepidlem, ale také samolepicí, které jsou již opatřené vrstvou lepidla, stačí je pouze sejmout z podkladového papíru a nalepit na zeď. Tapety můžete použít na jednu stěnu, v celém pokoji či využijte fototapetu, která váš interiér oživí.

 

Co se hodí do jídelny? Záleží hodně na vybavení jídelny, můžete použít tapetu se vzorem ovoce, s motivy kávy a čokolády, velmi dobře vypadají také skandinávské tapety s jemnými geometrickými vzory, ovšem nic nezkazíte vkusně vybranou fototapetou. Nemá-li váš jídelní kout okno, můžete jej mít na tapetě. Tím se prostor jídelny opticky významně zvětší, jídelna bude vypadat větší a prostornější.

 

Nechcete-li se pouštět do tapetování, využijte samolepicí dekorace. Jejich aplikace je velmi jednoduchá a nabízejí široké možnosti využití. Neváhejte a zútulněte si celý váš byt či dům pomocí tapet a samolepicích dekorací.