Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 


Jak vybrat myčku nádobí

Jak vybrat myčku nádobí

Není to tak dávno, naše prababičky si to jistě ještě pamatují, že se prádlo pralo venku na valše a ten, kdo měl pračku, byl pán. Dnes už má automatickou pračku doma každý a všichni to považujeme za naprostou samozřejmost.

Stání u dřezu také nepatří ve většině domácností k oblíbeným činnostem, lidé se snaží vymyslet pomocníka, který ušetří hospodyňkám čas a práci. V případě mytí nádobí je to myčka. Myčka nádobí je skvělým pomocníkem, který za vás umyje i připečené nečistoty z pekáče a zanechá nádobí naprosto čisté. V současné době se na trhu pohybuje velké množství výrobců, kteří nabízí myčky nádobí za výhodné ceny a se skvělou funkčností. Není tedy nejmenší problém vybrat si takovou, která bude vyhovovat právě vám.

Můžete vybírat ze dvou základních velikostí, myčky se vyrábí v menším provedení s šířkou 40 cm a ve větším provedení o šířce 60 cm. Záleží pouze na vás, kolik máte v kuchyni místa, zda se vám do linky vejde větší myčka nebo se spokojíte s menší variantou. Myčku nádobí seženete nejlevněji na internetu, mají je ale také v každém elektru nebo v kuchyňském studiu. Ušetřete i vy spoustu času a místo stání u dřezu vyrazte raději s dětmi na výlet do přírody.