Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.

Malá kuchyň – vyřešeno

Máte pro kuchyň k dispozici pouze malou místnost nebo si můžete pořídit maximálně kuchyňský kout? Žádný strach, i tak můžete mít kuchyň stylovou, praktickou a dostatečně prostornou pro uložení veškerého potřebného vybavení a pro vytváření vašich oblíbených jídel.

Menší kuchyně se většinou nemohou pochlubit příliš rozsáhlým pracovním prostorem, nicméně lze využít možnost uspořádání kuchyňské linky do tvaru písmene L nebo G, kam se vám vejde vše, co budete pro přípravu vašich kulinářských specialit potřebovat. Takové kuchyně se vyrábí naprosto běžně, v každém kuchyňském studiu vám navrhnou kuchyň do malého prostoru.

Je samozřejmé, že je třeba beze zbytku využít efektivně prostor, který máte k dispozici, proto se zde setkáte s rohovými skříňkami a většinou také řešením až do stropu. Nad běžně využívanými skříňkami se nachází ještě další, kam můžete ukládat méně často využívané kusy nádobí, dortové formy, vykrajovačky na vánoční cukroví apod. Nezáleží na tom, jak velkou máte kuchyň, podstatné je efektivní využití daného prostoru, který máte k dispozici. Neváhejte a nechte si i vy vyprojektovat řešení kuchyňské linky na míru.