Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 

Služby rodinné stěhovací společnosti Dymas

 

Potřebujete přestěhovat byt nebo kancelář v Brně a nevíte, jak začít? Bojíte se, co všechno je třeba zajistit a kolik to bude stát? Seznamte se s firmou Dymas – stěhování bytů Brno a všechny starosti hoďte za hlavu!

 

 

 

 

 

 

 

Stěhovací vozy pro bezpečný převoz

 

Jednoduché stěhování v Brně s firmou DYMAS s.r.o.Ke stěhování bytů a kanceláří v Brně firma využívá široký sortiment vozidel. K menším břemenům využívají Ford Transit a Renault Master, pro více kusů vlastní nákladní vozy Iveco 65 a 75 a v případě stěhování vybavení z velkého bytu či rodinného domu je k dispozici také vlek s objemem 15 m3. Mají praxi s převozem těžkých a vzácných břemen, a tak jim můžete svěřit i piána, obrazy či sochy.

 

Bezpečnost majetku především

 

Pokud se obrátíte na odborníky z firmy Dymas – stěhování bytů Brno, nemusíte se zabývat zabezpečováním břemen. V ceně stěhování je obalový materiál, kterým bude majetek profesionálně zabalen a v případě potřeby si můžete zapůjčit také krabice ruzných velikostí. Za bezpečnost materiálů tak zodpovídá samotná společnost.

 

 

Výhodné ceny firmy Dymas – stěhování bytů Brno

 

Levné stěhování v Brně a okolíNebojte se šoku z vysoké ceny. Díky jednoduchosti ceníku si můžete vše předem spočítat a pokud budete potřebovat zkombinovat více služeb, můžete se poradit s technikem, který situaci u vás zhodnotí přímo před stěhováním. Ke stěhování bytů v Brně neplatíte ani žádné příplatky za kilometry, stěhování po schodech, práci o víkendech, svátcích a dokonce ani za montáž a demontáž nábytku! K tomu všemu máte pojištění do jednoho milionu korun.

 

Veškeré požadavky a potřeby můžete firmě sdělit přes poptávkový formulář či na osobní schůzce s technikem. Firma Dymas se chlubí dlohodobým působením na trhu v oblasti stěhování a má tak bohaté zkušenosti se stěhováním i do destinací mimo Brno, a to ne jen v rámci České republiky, ale pomohou vám i v případě, že potřebujete přestěhovat svůj majetek do zahraničí.

 

Stěhování z brna do zahraničí