Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.

Vše pro dokonalou restauraci

 

Když se řekne gastro, většina lidí si představí kulinářské speciality, ochutnávky a vybraná jídla. To k tomu samozřejmě patří, ovšem důležité je také vybavení a pomůcky, které jsou zapotřebí pro výrobu nejrůznějších lahůdek.

 

Vybavení do kuchyně šéfkuchaře

 

Každý, kdo někdy doma vařil, si asi dokáže představit, co je potřeba všechno mít v kuchyni profesionální restaurace. Základem jsou prostorné kvalitní lednice, potom sporák a samozřejmě dostatečný pracovní prostor pro přípravu, dokončování a servírování jídel. Máte-li v plánu otevřít si vlastní restauraci, vězte, že budete potřebovat spoustu vychytávek.

 

Představte si, že máte v lokále najednou dvacet hladových krků, které je třeba rychle a přitom v nejvyšší kvalitě nasytit. Myslíte, že stihnete oškrábat brambory v ruce včas? Nezapomeňte, že lidské zdroje jsou poměrně nákladné, v tomto případě dejte přednost raději profi škrabce na brambory, která se o jejich neposedné slupky postará v mžiku.

 

Máte-li na jídelním lístku těstoviny nebo rýži, je dobré si pořídit speciální vařiče, které vám umožní mít přílohy vždy připravené al dente. Samozřejmostí jsou také potřeby pro řezníky, protože většina pokrmů obsahuje maso, je třeba je mít dobře připravené. Velmi důležité je také správné nádobí, aby se kuchařům pohodlně pracovalo.

 

Kam pro kvalitní gastro vybavení

 

Poradím vám, kde sehnat všechno, co budete potřebovat, na jednom místě a za příznivé ceny, kvalitní gastro zařízení vám nabídne Gastrocentrum Písek s.r.o., kde najdete veškeré pomocníky, kteří by se vám mohli hodit v profi kuchyni. Ne vždy je nutné vše kupovat nové, některé spotřebiče či vybavení je možné koupit rovněž z druhé ruky. Gastro bazar je tu pro všechny, kteří svým zákazníkům chtějí věnovat maximální péči. Nakoupíte zde vše od chladících zařízení a gastronádob až po váhy, varné kotle či digestoře. Přesvědčte se sami na Gastrocentrum-Písek.cz a vyberte si zde vybavení a zařízení do kuchyně vaší nové restaurace.