Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.


3 výhody kuchyně na míru? Znáte je?

3 výhody kuchyně na míru? Znáte je?

Kuchyně je místem chutí a vůní. Místem, kde se po náročném pracovním dni setkáváme se svými nejbližšími. Tato magická místnost, které však bohužel mnozí nepřikládají žádný zásadní význam, je vlastně samotným srdcem domova. Jelikož v kuchyni trávíme poměrně významnou část dne, měli bychom se zde cítit komfortně a příjemně. Ideální prostorové řešení zajišťují kuchyně na míru, které jsou nejen vysoce komfortní, ale také odrážejí naše představy a požadavky. Víte, jakými výhodami se mohou kuchyně na míru pochlubit? Se 3 z nich vás seznámíme na následujících řádcích.

Výhoda č. 1 – konečně se můžete naplno realizovat

Nespornou výhodou kuchyní na míru je skutečnost, že se při jejich navrhování můžete naplno realizovat. Nemáte-li potřebnou inspiraci, stačí zabrouzdat na internetu a prohlédnout si nejrůznější fotogalerie kuchyní nebo nahlédnout do portfolia společnosti, kterou hodláte v souvislosti s realizací kuchyně na míru oslovit. Kuchyně bude dokonale odrážet vaše představy a požadavky, sami si můžete navrhnout rozmístění spotřebičů, velikost kuchyňské linky, ale i tvar a vzhled jednotlivých skříněk. Necháte-li si sestavit kuchyň na míru, vždy budete mít jistotu, že tato místnost nebude kopií ostatních, ale dokonalým uměleckým dílem, které vyniká svou jedinečností a originalitou.

Výhoda č. 2 – prostor nemusí být limitujícím faktorem

Spousta majitelů zejména bytových jednotek je při zařizování kuchyně limitováno prostorem. Tento nedostatek lze však také minimalizovat právě sestavením kuchyně na míru. Společnosti, které se navrhováním kuchyní na míru zabývají, totiž dokáží i s malým prostorem opravdové zázraky. Stačí sdělit své představy, cenový strop a vše ostatní již mají v rukou renomovaní odborníci.

Výhoda č. 3 – maximální důraz na detaily

Při navrhování kuchyně na míru je možno její vzhled i funkčnost přizpůsobit vaší výšce i dalším specifickým požadavkům. Pokud oslovíte profesionální firmu, která má se sestavováním kuchyní na míru nemalé zkušenosti, můžete si nechat poradit nebo doporučit nejvhodnější způsob řešení prostoru i nezbytné detaily, jež dělají kuchyň kuchyní.