Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.

Plot je kolem domu potřeba

Mít kolem domu plot, to je v dnešní době nutnost. Z mnoha důvodů je dobré mít dům oplocený, jednak je to bezpečnost dětí, které díky plotu nevběhnou za míčem přímo pod auto, znesnadní přístup nezvaným návštěvníkům na váš pozemek, nejen lidským, ale rovněž zvířecím. Chcete-li si pořídit domácí mazlíčky, kteří by mohli využívat vaši zahradu, také budete potřebovat pozemek oplotit. Vybrat vhodný plot je záležitost na chvilku, pokud víte, co hledáte, nebo alespoň víte, co od plotu chcete.

Důležité je ujasnit si priority a potřeby, pro někoho je důležitější vzhled, pro dalšího je podstatná spíš funkčnost. Záleží pouze na vás, jaký plot se bude hodit právě pro vás. Chcete-li mohutnější plot, odolný s dlouhou výdrží, potom bude pro vás ideální volbou betonový plot. Navzdory nemotornosti samotného betonu betonové ploty jsou dekorativní, nabídnou dokonce několik variant dekorů i barevných provedení. Na stavbu plotu se používá český beton, má stálé složení a zajistí plotu dlouhou životnost, odolnost vůči mechanickým i klimatickým vlivům a navíc nevyžaduje žádnou péči. Díky plné konstrukci vám zajistí pocit bezpečí a maximální soukromí. Betonové ploty se často používají také u rušných cest, u kterých fungují částečně jako protihluková stěna.

Velkou výhodou betonového plotu je jeho variabilita, je spousta možností, jak může betonový plot vypadat. Při jeho konfiguraci si totiž sami zvolíte výšku, tvar zakončení, barvu a dekor nejen plotových polí, ale i sloupků. Snadno tak plot sladíte se vzhledem vašeho domu a vytvoříte příjemné prostředí kolem vašeho domu. Přijďte se na betonový plot podívat do vzorkové prodejny Kulkabex, s.r.o. v Tupadlech, nebo si různé varianty vzhledu prohlédněte v on-line vizualizaci. Nechte si postavit betonový plot na míru, zkušená firma Kulkabex, s.r.o. se postará o kompletní montáž betonového plotu v libovolném terénu. Nebojte se stavby plotu v zimě a buďte připraveni na novou sezónu s předstihem.