Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.


Festival interiérového designu

Festival interiérového designu

Design, speciálně interiérový design, je oblast, která se hodně rychle vyvíjí. Spousta bytových architektů a designérů denně pracuje na tom, aby zdokonalili vybavení interiéru tak, aby poskytovalo maximální komfort pro moderní způsob bydlení rodin i jednotlivců. Vznikají tak luxusní bytové doplňky i funkční prvky, které tvoří zároveň také estetickou hodnotu.

Potrpíte-li si na moderní trendy v bydlení, je třeba je neustále sledovat. Nejnovější výstřelky módy interiérů vám přináší unikátní Festival interiérového designu, který se koná právě v těchto dnech v Praze od 22. 9. do 19. 10. v prostorách SYKORA HOME PRAHA. Na co se můžete těšit? Setkáte se s kvalitními a moderními kusy nábytku a doplňků, které pomáhají přinášet luxus do každého interiéru. Jistě vás osloví kreativita, nové materiály, barevné kombinace a tvary. Festival interiérového designu je jedinečnou příležitostí, kde si můžete prohlédnout luxusní prvky interiéru světové kvality na jednom místě.

Jde o zajímavou akci, na které vám přední výrobci nábytku a bytových doplňků představí své nejnovější luxusní designové výrobky. Máte možnost vše si prohlédnout, vyzkoušet a také se zeptat na všechno, co vás zajímá. Seznámíte se s nejnovějšími inovacemi a vychytávkami, které nesmí chybět v žádném moderním domě ani bytě. Díky bohatému programu můžete také získat značné slevy na celou řadu značek a výrobků.

Přijďte se i vy podívat, jak by mohl vypadat váš privátní kinosál ve vašem obývacím pokoji, představí se vám zde celá řada výrobců luxusního nábytku z těch nejkvalitnějších materiálů a podle nejnovějších designových pojetí. Kdo by nechtěl získat unikátní nábytek za zvýhodněné ceny? Přijďte si i vy prohlédnout luxusní vybavení interiérů, nábytek a doplňky do obývacích pokojů, kuchyní, ložnic i dětských pokojů. Získejte zde i vy inspiraci pro váš domov, Festival interiérového designu je příležitostí pro každého.