Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.


Jak docílit dostatku světla v kuchyni

Jak docílit dostatku světla v kuchyni

Nejjednodušším způsobem, jak dostat do jakéhokoli interiéru světlo, je pustit tam sluneční záření. Nemáte-li kuchyň ve sklepě, je dobré do ní navrhnout alespoň jedno okno. Okna jsou jednou ze samozřejmostí, která by neměla chybět v žádném pokoji. Pravdou je, že ale často právě v kuchyni chybí, obzvlášť pokud je kuchyň spojena s obývacím pokojem. Okna jsou tedy velmi důležitá, je však třeba vybírat pečlivě, od koho a jaká okna si necháte namontovat.

V dnešní době jsou nejpopulárnější určitě plastová okna, která se vyrábí v celé řadě provedení, v různých tvarech profilů, počtu komor a také skel. Firma DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. vám nabídne léty prověřená okna a dveře z výjimečně kvalitních profilů německého výrobce, která splňují i ty nejpřísnější bezpečnostní, izolační i protihlukové požadavky. Můžete si vybrat plastová okna s izolačním dvojsklem, která se hodí zejména na jižní a západní stranu domu, kam hodně svítí slunce, díky tomu se přes okno bude v zimě váš interiér zahřívat. Plastová okna s izolačním trojsklem jsou naopak vhodná na severní a východní stranu domu, kam nedopadá tolik slunečního záření a kde je třeba okna co nejlépe izolovat.

Firma DAFE-PLAST osazuje plastová okna vysoce kvalitním kováním značky ROTO, které se vyznačuje zejména bezproblémovou funkčností po dlouhá desetiletí. Kvalitu oken podtrhuje také prodloužená pětiletá záruka, kterou na plastová okna dostane každý zákazník. Pro DAFE-PLAST je každá zakázka výzvou, vyrobí a instalují také celoročně uživatelné zimní zahrady, které se stále častěji stávají doplňkem rodinných domů. Neváhejte tedy a obraťte se na profesionály, kteří vám poradí a dodají vysoce kvalitní okna a dveře s dlouhou životností, spolehněte se na DAFE-PLAST.