Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 


Moderní koupelna a kuchyně?

Moderní koupelna a kuchyně?

Koupelna je místem, kde začíná váš den, ale také končí a právě proto by toto místo mělo být vybavené přesně podle vašich představ. Zjistěte, jak mít dokonalou koupelnu!

Koupelnový prostor je třeba vybavovat s rozmyslem tak, aby měl zvolený koupelnový nábytek ‘’hlavu a patu’’, aby vybrané barevné kombinace ladily a zároveň vytvářely příjemné prostředí.

Čisto a uklizeno

Nejen krásný moderní vzhled koupelny je důležitý, koupelna by také měla být praktická k užívání a údržbě. Pokud nechcete, aby se vám všechny kosmetické produkty, flakonky a krémy a podobné věci povalovaly na poličkách, okrajích vany, či dokonce parapetu u okna, pak je vhodné si pořídit chytrou a moderně řešenou skřínku do koupelny.

V případě zařizování nové koupelny nebo rekonstruování té starší, lze využít nábytek dělaný na míru. Zvolením skříně na míru získáte nejen naprosto originální kousek, ale také nábytek ‘’šitý’’ přesně do vybraných koupelnových prostorů.

Nábytek na míru nejen do koupelny?

Nejen koupelna je vhodným místem pro originální a přesně padnoucí nábytek, také váš obývací prostor či kuchyně si zaslouží moderní a stylový nábytek vyrobený dle vašich požadavků. Zvláště pak kuchyně na míru jsou ideálním do menších bytů či domků.

Jedna skřínka nebo celá sestava?

Pokud přemýšlíte nad tím, zda zvolit pouze jeden kus nábytku, či nakoupit celou sestavu, pak je vhodné si promyslet, jak velký je prostor na nábytek. V případě, že potřebujete zaplnit jen volný prostor na zdi koupelny, pak určitě volte jen jednu závěsnou skřínku. Pokud však potřebujete vybavit kompletně celou koupelnu, využijte celou sestavu. Tím vám odpadne starost s kombinování jednotlivých kusů nábytku a také máte šanci na výhodnější nákup.

V případě, že hledáte inspiraci, jak si svůj interiér vybavit, nechte si poradit v různých bytových centrech nebo na internetu.