Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 


Moderní vychytávky v kuchyni

Moderní vychytávky v kuchyni

Zjistili jste také, že vaše kuchyň by si už po třiceti letech neustálého provozu zasloužila vyměnit? Uvažujete o celkové rekonstrukci kuchyně? Připravte se na to, že budete muset nejprve vyklidit celou kuchyň, vystěhovat staré skříňky a pravděpodobně provést několik úprav. Je důležité si předem dobře naplánovat, co všechno budete chtít v kuchyni mít a kam to umístit.

Uvažujte zejména o spotřebičích. Nebaví vás umývat ručně nádobí? Je to pro vás ztráta času? Pořiďte si myčku nádobí, ta samozřejmě vyžaduje vlastní přípojku na vodu a odpad, takže k místu, kde bude myčka v lince umístěna, bude potřeba dovést příslušná potrubí a také elektrickou zásuvku. Další podstatnou změnou může být varná deska, pokud jste dosud používali plyn a od nynějška chcete přejít na indukční varnou desku, budete muset vyřešit elektriku.

Určitě si nenechte ujít možnost osvítit pracovní desku v kuchyni pomocí LED osvětlení, které je velmi úsporné a jeho svítivost je už dnes velmi dobrá. Moderní vychytávkou je dotykové ovládání, nemusíte si tedy hyzdit linku vypínačem, stačí se LED pásku dotknout a světlo se rozsvítí nebo zhasne. Velmi praktické jsou také dojezdy šuplíků a dvířek, díky kterým s nimi nemůžete bouchnout a poškodit je tak. Navštivte odborné kuchyňské studio a nechte si ukázat skutečně moderní kuchyň, uvidíte sami, jaké všechny vychytávky si můžete nechat instalovat.