Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 


Proč kuchyň na míru

Proč kuchyň na míru

Dnes už nikoho nepřekvapí tvrzení, že srdcem každého domu nebo bytu je kuchyň. Kuchyň je místnost, kde se vytváří denně strava, kde se rodina schází ke společnému jídlu a kde rodina žije. Proto je velmi důležité řešení prostředí kuchyně. Je samozřejmě třeba, aby byla kuchyň řešena prakticky a vše bylo na dosah, nicméně stejně důležitý je také estetický vzhled a dojem, kterým kuchyň působí na své obyvatele. Proto není nic jednoduchého vybrat si v dnešní nabídce skutečně kvalitní kuchyň.

Ne každý si vybere v sektorových kuchyních, které obsahují skříňky v univerzálním provedení i velikosti. Většina lidí chce mít kuchyň navrženou na míru podle vlastních představ. K tomu slouží kuchyňská studia, jejichž odborní architekti vám pomohou navrhnout, jak by měla vypadat kuchyňská linka, pracovní plocha a celkové uspořádání kuchyně podle vašich preferencí. Kuchyňské studio Ostrava je místem, kde se vám dostane odborných rad a profesionálního návrhu celé vaší kuchyně.

Nábytek IMPRO se zaměřuje na výrobu vysoce kvalitního nábytku, vyrobí vám na míru kuchyňskou linku přesně podle vašich představ a očekávání. IMPRO nabízí širokou škálu materiálů a pestrou paletu barev, ze kterých můžete vybírat, abyste přizpůsobili kuchyň vašim představám. Nejčastěji se kuchyně vyrábí z laminovaných desek, z MDF folie nebo z masivního dřeva. Kuchyňské linky na míru od IMPRO jsou vybaveny drátěným a závěsným programem, kuchyňským osvětlením a vestavěným příslušenstvím, jako jsou dřezy, baterie, odpadkové koše, příborníky.

Součástí každé kuchyně jsou samozřejmě také kuchyňské přístroje vestavné i volně stojící. Vybírat můžete ze všech značek dostupných na českém trhu. IMPRO vám zajistí tu nejvyšší kvalitu kuchyně na míru za cenu přímo od výrobce. Chystáte-li se renovovat kuchyň, kontaktujte kuchyňské studio Ostrava a využijte jeho profesionálních služeb.