Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 


Výběr projektanta

Výběr projektanta

Asi nejdůležitější krok před samotnou stavbou je výběr projektanta. On je tedy důležitý i poté, co odevzdá papíry, pro konzultace, ale na začátku budete komunikovat především s ním. Nejde jen o vyprojektování domu, důležitý je také návrh vnitřních prostor, pro manželku to byla především kuchyň.

Jelikož jsme v tomto oboru naprostí laici, využili jsme nějaké poptávky a strýčka Google a dali jsme se do vybírání. Celkem jsme měli na stole asi padesát poptávek a v každé z nich vám ten nebo onen projektant tvrdí, že je nejlepší. Někteří tedy hned říkali, že jsou dražší, ale že se to vyplatí, protože mají tolik zkušeností, co není podle mě možné dosáhnout ani za 3 životy :) Vybrali jsme si tedy 8 kandidátů a ty jsme si prolustrovali na internetu a poté jsme se s nimi sešli osobně. Z některých velkých odborníků se vyloupli studenti, kteří na projektování nemají ještě ani razítko a mají jen někoho známého, kdo jim do dokáže orazítkovat apod., takže tady pozor.

Skončili jsme nakonec u člověka, který má dost prokazatelných zkušeností, teprve uvidíme, jestli dokáže naplnit naše představy, co se týká našeho vysněného domu.