Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 


Vyberte si moderní kuchyň Gabon

Vyberte si moderní kuchyň Gabon

Nedávno jsem zjistila, že po dvaceti letech poměrně intenzivního vaření už moje kuchyň nevypadá zrovna nejlépe a co hůř, už zdaleka není tak funkční, jak bývala. Bude nutné ji vyměnit za novou. Představa vybírání nové kuchyňské linky se mi zároveň líbila i nelíbila. Při představě, že budu muset obíhat kuchyňská studia v Brně, se mi dělalo mdlo, na druhou stranu plánování a samotné vybírání skříněk a doplňků mě zase lákalo. No stejně se nedá nic dělat, když vám upadávají madla u skříněk a dvířka se skoro nedovírají, tak musíte zkrátka jednat.

Celkově se mi líbí barevné moderní kuchyně, takže jsem obešla kuchyňská studia jako je Koryna, Hanák, Oresi, Sykora a další. Musím říct, že ceny mě nijak zvlášť nepřekvapily, jsou poměrně vysoké, nicméně kolikrát za život budu měnit kuchyň? Co mě však zarazilo, byla často kvalita zpracování, myslela jsem si, že kuchyně Brno budou vypracovány trochu lépe. Když už se rozhodnete, že je rekonstrukce kuchyně nevyhnutelná, přece ji nevyměníte za nekvalitní sestavu, která se vám brzo rozpadne?

Když už jsem to chtěla pomalu vzdát, narazila jsem na kuchyňské studio Gabon. Moderní kuchyně Gabon mi doslova vyrazily dech, na rozdíl od ostatních výrobců kuchyní používají skutečně kvalitní materiály, exkluzivní provedení a originální neokoukané návrhy. Když jsem si prohlížela vzorové kuchyně ve studiu, byla jsem jednoduše nadšená. Tak čistý design zkombinovaný z nejrůznějších materiálů, struktur a barev jsem nikde jinde neviděla. Moderní kuchyně Brno skvěle kombinují maximální funkčnost jednotlivých částí kuchyně s jednoduchým a přesto efektním designem tak, aby dohromady tvořily praktický a přitom atraktivní celek.

Oproti vaší staré kuchyni si určitě polepšíte. V kuchyňském studiu Gabon se vám budou věnovat, vyslechnou vaše požadavky a na základě vašich přání a požadavků vám vypracují návrh kuchyně. Nabídnou vám různé druhy kuchyňských linek, můžete si vybrat, zda se vám líbí sektorové kuchyně, rustikální kuchyně nebo moderní kuchyně. Kuchyně Brno Gabon se specializují také na panelákové kuchyně, které vám pomohou jednoduše, efektivně a prakticky vyřešit rekonstrukci kuchyně v panelové bytě. Dopřejte si i vy skutečně kvalitní kuchyň od profesionálů, navštivte www.gabon.cz a uvidíte, že budete spokojeni s designem, provedením i cenami.