Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.


Vybíráme kuchyňského robota

Vybíráme kuchyňského robota

V kuchyni je stejně jako kuchyňská linka zapotřebí mít kvalitní spotřebiče. Spotřebiče nemusí být pouze velké, zamyslete se, co potřebujete mít v kuchyni kromě ledničky, mrazáku a sporáku. Pravděpodobně si denně vaříte čaj a kávu, využijete tedy rychlovarnou konvici nebo kávovar. Váháte, jaký vybrat? Chtělo by to rozhodně funkční a úspornou variantu. Vezměte však také v úvahu, že se na tyto menší spotřebiče budete každý den v kuchyni dívat, proto je důležitý také jejich design.

Obzvlášť máte-li novou kuchyň v moderním stylu, nedáte si do ní asi deset let starou rychlovarnou konvici, na které je vidět, jak se na ní podepsal zub času. Podobně to platí i o dalších spotřebičích. Ve většině domácností je také hodně frekventovaným spotřebičem kuchyňský robot. Je mnohem těžší vybrat kvalitního kuchyňského robota než třeba již zmiňovanou rychlovarnou konvici, která má funkci vařit vodu, případně ji ohřát na předem zvolenou teplotu. Moderní barevné kuchyňské roboty jsou však přístroje mnohem sofistikovanější a zahrnují celou řadu různých funkcí.

Kuchyňské roboty se používají k přípravě nejrůznějších pokrmů, zahrnují funkce míchání, hnětení, šlehání a často také mixování. Některé složitější modely dokáží také strouhat či umlet třeba maso. Tyto kuchyňské roboty je třeba vybírat s velkou pečlivostí, budete je používat hodně a často a zajisté chcete, aby byly praktické. Při častém používání je pravděpodobné, že kuchyňského robota ani nebudete uklízet z kuchyňské linky, proto je důležitý také jeho vzhled. Naštěstí v dnešní době můžete vybírat barevné kuchyňské roboty ve velmi kvalitním nerezovém provedení, které vám zajistí spolehlivou funkčnost, dlouhou životnost a zároveň svěží moderní design. Můžete vybírat z mnoha dostupných barevných provedení, která velmi snadno sladíte s barvou vaší kuchyně. Neváhejte proto a vybírejte praktické kuchyňské roboty ve stylovém designu i vy.