Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 

Dolaďujeme kuchyň

Kuchyň je místem, kde se dějí všechny ty kulinářské zázraky. Mnoho lidí dnes řeší novou kuchyň, buď mají novostavbu, nebo se stěhují do jiného bytu, nebo rekonstruují svoje stávající bydlení. Ať už je to u vás jakkoli, je třeba si vybrat kuchyň tak, aby splňovala vaše požadavky nejen na praktičnost, ale také design. V kuchyni je třeba vyřešit nejen samotnou pracovní plochu, linku a skříňky, ale také další podstatné věci jako obklad za kuchyňskou linkou. Přesto, že jsou v poslední době hodně moderní různé stěrky a desky za kuchyňskou linkou, chybu určitě neuděláte kvalitním obkladem.

Obklady jsou IN


Obklady mohou mít různé rozměry i dekory. Velmi oblíbené jsou velkoformátové obklady, které mohou být tak velké, že bude na zdi viditelná pouze svislá spára. Tím se eliminuje na minimum znečištění spár mezi obklady. Velkou výhodou obkladů je, že je lze velmi snadno vyčistit. K nezaplacení je také jejich životnost. Jsou-li na zeď položeny profesionálem na odpovídající lepidlo a rovně, vydrží vám navždy. Přece jen obklady nejsou tolik namáhané jako dlažba.

Jak vybrat ty pravé obklady


Budete-li vybírat obklady do kuchyně, zohledněte určitě praktičnost. Čím hladší obklady jsou, tím snáz je otřete od nečistot, nelze tedy příliš doporučit strukturované obklady. Dalším faktorem výběru by měl být určitě vzhled, zejména barevné sladění s pracovní deskou a skříňkami kuchyně. Zda zvolit raději světlejší, nebo tmavší odstín obkladů, o tom vám pomůže rozhodnout dispozice kuchyně. Máte-li v kuchyni málo světla, určitě volte ne-li bílé, potom co nejsvětlejší obklady. Pokud je kuchyň zalitá sluncem, můžete si dovolit i tmavší. Věnujte pozornost výběru, vždyť budete mít obklady v kuchyni spoustu let. Navštivte internetový obchod RDkachle.cz a vyberte si zde kvalitní obklady do vaší kuchyně hned teď.