KUCHYŇSKÉ DOPLŇKY

 

digestořeV dřívějších dobách to nebyla taková samozřejmost, dnes už se však kuchyň bez odsavače par neobejde. Víme, že při vaření vzniká poměrně velké množství vlhkosti, která se vypařuje a ve formě páry odchází od vařiče. Pod není pára odsávána, zůstává v místnosti, kde se může srážet a způsobovat problémy. Proto existují digestoře, jež páry odsávají a potrubím odvádějí pryč z místnosti do komínu nebo rovnou ven.

Celý článek

Nejednu hospodyňku, která doma vaří, trápí, zda obložit zeď za kuchyňskou linkou obklady nebo použít některou z modernějších metod. V současné době se jako ochrana zdi za kuchyňskou linkou používají dřevěné nebo skleněné desky, které jsou velmi dekorativní a snadno se vymění, pokud dojde k poškození. Také se do nich snadno vyvrtají různé držáky a nehrozí, že obklad na zdi při vrtání praskne. Dočasným řešením je i omyvatelná tapeta, ovšem nejvíc letí dřevěné desky s nejrůznějšími dekory.

Celý článek
Naši partneři
Spousta vychytávek v kuchyni
Ručně vyráběné dřevěné jídelní stoly do kuchyně pořídíte od Jelínka.

 

tlakové hrnceV každé domácnosti se najdou nějaké hrnce a pánve, otázkou však je, jak moc jsou kvalitní. Někteří lidé stále ještě používají staré hliníkové nádobí, které však vyžaduje při používání poměrně hojně tuku, tudíž je pro mnohé nezdravé a je třeba jej vyměnit za novější. Tlakové hrnce patří k nejzákladnějšímu vybavení každé kuchyně. V dnešní době se prodávají v mnoha různých provedeních, velikostech a od rozmanitých výrobců.  

Celý článek

 

silikonová forma na bábovkuPokud si chcete nejen o svátcích, ale i během roku pochutnat na chutných jídlech a moučnících, je zapotřebí si obstarat kvalitní suroviny, ale také pomocníky na vaření a pečení. Svátky, oslavy a často i víkendy se neobejdou bez něčeho na zub. Nejčastěji se pečou moučníky a bábovky. Máte klasickou plechovou formu na bábovku a špatně se vám s ní pracuje? Nebaví vás neustále bábovkovou formu vymazávat a vysypávat moukou? Mnohem rychlejší a také zdravější je silikonová forma na bábovku. Tu nemusíte před nalitím těsta vymazávat, ušetříte tak tuk a navíc také čas. Žádný strach, bábovka půjde z formy skoro sama, nepřipeče se a ani se při vyklápění nezdeformuje.

Celý článek
předchozí 2 strana z 9 další
Design a kód Copyright © 2013 Seokvalitně