Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.

Odpadkový koš nejen do kuchyně

Zejména v kuchyni, když se vaří, vznikají stále hromady odpadků, obalů a zbytků, které je třeba někam vyhodit, aby nepřekážely a nezapáchaly. K tomu obvykle slouží odpadkové koše. Dříve se vyráběly pouze plastové nebo kovové pouze jednoduché, žádný vtip ani nápad. V současné době je to ale jiné, dbá se také na vzhled výrobků, takže i odpadkové koše mají právo na trochu šmrncu, nápaditého vzhledu a příjemných barev.

 

Moderní domácnost si žádá také moderní vybavení, proto jsou v kuchyních populární zejména elegantní odpadkové koše Hailo. Produkty německé společnosti Hailo vám zajistí inovativní nápadité řešení, které snoubí atraktivní design s prvotřídní funkčností. V jakémkoli barevném provedení zaujmou odpadkové koše Hailo vaši pozornost. I vzhledem k prodloužené záruce na 5 let je jasné, že výrobky Hailo jsou vysoce kvalitní. Odpadkové koše Hailo představují unikátní kombinaci kvality a propracovaných detailů s nevšedním designem a barevností.

 

Firma Hailo vyrábí hned několik řad odpadkových košů v nejrůznějších velikostech, barvách a provedeních. Každý výrobek je navržen tak, aby splnil požadavky i těch nejnáročnějších klientů v podobě jednotlivých domácností, firem i kanceláří. Nechcete se dotýkat odpadkových košů? Hailo má řešení v podobě bezdotykových košů LaPerfecta. Koš je vybaven speciálním senzorem, který po přiložení ruky nebo jiného objektu 15 cm nad senzor automaticky otevře víko a během několika málo vteřin po vhození odpadu se víko samo zavře. Bezdotykové odpadkové koše jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Za použití nejmodernějších technologií vzniká tento high-tech produkt.

 

 

Vedle bezdotykových košů si můžete do kuchyně pořídit také velmi praktické odpadkové koše na tříděný odpad, které umožňují různé druhy odpadu ukládat odděleně a potom je roztřídit. Vybírejte podle praktičnosti, ale také designu, moderní odpadkové koše Hailo doplní stylově vaši kuchyň.