Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 

Odpadkový koš nejen do kuchyně

Zejména v kuchyni, když se vaří, vznikají stále hromady odpadků, obalů a zbytků, které je třeba někam vyhodit, aby nepřekážely a nezapáchaly. K tomu obvykle slouží odpadkové koše. Dříve se vyráběly pouze plastové nebo kovové pouze jednoduché, žádný vtip ani nápad. V současné době je to ale jiné, dbá se také na vzhled výrobků, takže i odpadkové koše mají právo na trochu šmrncu, nápaditého vzhledu a příjemných barev.

 

Moderní domácnost si žádá také moderní vybavení, proto jsou v kuchyních populární zejména elegantní odpadkové koše Hailo. Produkty německé společnosti Hailo vám zajistí inovativní nápadité řešení, které snoubí atraktivní design s prvotřídní funkčností. V jakémkoli barevném provedení zaujmou odpadkové koše Hailo vaši pozornost. I vzhledem k prodloužené záruce na 5 let je jasné, že výrobky Hailo jsou vysoce kvalitní. Odpadkové koše Hailo představují unikátní kombinaci kvality a propracovaných detailů s nevšedním designem a barevností.

 

Firma Hailo vyrábí hned několik řad odpadkových košů v nejrůznějších velikostech, barvách a provedeních. Každý výrobek je navržen tak, aby splnil požadavky i těch nejnáročnějších klientů v podobě jednotlivých domácností, firem i kanceláří. Nechcete se dotýkat odpadkových košů? Hailo má řešení v podobě bezdotykových košů LaPerfecta. Koš je vybaven speciálním senzorem, který po přiložení ruky nebo jiného objektu 15 cm nad senzor automaticky otevře víko a během několika málo vteřin po vhození odpadu se víko samo zavře. Bezdotykové odpadkové koše jsou vyrobené z těch nejkvalitnějších materiálů. Za použití nejmodernějších technologií vzniká tento high-tech produkt.

 

 

Vedle bezdotykových košů si můžete do kuchyně pořídit také velmi praktické odpadkové koše na tříděný odpad, které umožňují různé druhy odpadu ukládat odděleně a potom je roztřídit. Vybírejte podle praktičnosti, ale také designu, moderní odpadkové koše Hailo doplní stylově vaši kuchyň.