Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.


Používáme kvalitní dveřní kování

Používáme kvalitní dveřní kování

Dveřní kování je velmi důležité v případě, že nechcete, aby se vám každý nezvaný návštěvník hned procházel po domě. Záleží pouze na vás, zda chcete mít na dveřích raději kliku nebo kouli, je však třeba, aby se kování hodilo ke dveřím. Máte-li dům postavený v moderním stylu, asi nepoužijete kované dveřní kliky, na druhou stranu k rustikálnímu stylu zase moc neladí nerezové rozetové kování.

Rozetové kování je spíš moderní záležitost, kdy je část dveřní kliky oddělena od části se zámkem a kování se tedy skládá ze dvou částí, rozetové kování na dveře můžete vybírat v provedení hranatém, kulatém nebo oválném. Druhým typem kování je štítové kování. Jedná se o klasické kování tvořené jednou částí společnou pro dveřní kliky i cylindrické vložky. Také štítová kování můžete vybírat v nejrůznějších designech a povrchových úpravách, stačí si jen vybrat.

dveřní kování Pokud chcete mít doma skutečný pocit bezpečí, svěřte vaši bezpečnost do rukou bezpečnostního kování. Bezpečnostní kování se vyrábí ve dvou různých řadách, které se liší třídou bezpečnosti. Třída bezpečnosti 2 je dostačující pro běžné domácnosti. Bezpečnostní kliky brání snadnému vylomení zámku nebo jeho odhmatání. Kování třídy bezpečnosti 3 jsou určeny zejména tam, kde je třeba chránit majetek vyšší hodnoty. Bezpečnostní kování se vyrábí také v různých provedeních, barvách i povrchových úpravách, je nanejvýš praktické a spolehlivě chrání zámkovou vložku před poškozením.

dveřní kování Kování však není všechno, aby byl váš systém ochrany dokončen, potřebujete také zámek. Internetový obchod Kování-kliky.cz nabízí profesionální kování na dveře renomovaných českých i zahraničních výrobců, prodává však také zadlabací zámky a cylindrické vložky. Zadlabací zámky si vyberete podle rozměrů a také barevného provedení, aby ladil k vašim dveřím. Nakupujte vše pro vaše dveře na jednom místě.