Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.


Recepty do kuchyně

Recepty do kuchyně

Z čeho si čtete recepty v kuchyni? Používáte kuchařku nebo máte vše na útržcích a poznámkových papírcích? Kolik receptů jste už takhle ztratili? Není na čase zvolit nějaký lepší systém? Dnes je doba jiná a již kdejaká kuchyň má zabudovanou např. televizi, a tak se dá pomocí šikovně vyřešeného okruhu v domě napojit počítač třeba i z jiné místnosti a pustit si recept na obrazovce.

Pokud podobný systém nemáte a máte-li pocit, že by jeho zbudování bylo příliš nákladné a pracné, máme pro vás tip, jak na to. Zkuste si pořídit čtečku knih, která je mnohem skladnější a také levnější, máte-li ještě nějakou tu stokorunu navíc, tak zainvestujte do tabletu. Dnes je koupě tabletu nebo čtečky knih otázka jen pár stokorun, které se vám vrátí, protože v kuchyni ušetříte místo.

Do jakéhokoli tabletu se toho vejde daleko více než do obyčejné kuchařky, nechcete-li tedy mít lexikon obřích rozměrů. Při používání tabletu v kuchyni navíc můžete např. pomocí wi-fi hledat vhodné recepty také na internetu, a tak máte spoustu muziky za málo peněz.