Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.

Kuchyně

Moderní trendy v kuchyni

Kuchyně je velmi důležitou místností v každém domě. Je důležité, aby se kuchyň hodila ke zbytku interiéru vašeho domu nebo bytu, a samozřejmě musí stylově odpovídat vašemu estetickému cítění. Existuje velké množství typů a stylů, ve kterých se vyrábí moderní kuchyně.

Někdo je zapřisáhlým fanouškem skandinávského stylu kuchyní, kde máte spoustu skříněk otevřených a hned vidíte, kde co máte. Na někoho tento styl působí poněkud neurovnaně a je radši, pokud se dají u skříněk zavřít dvířka.

Čtěte více

Když je třeba catering

Chcete pro přátele uspořádat originální párty? Čeká vás důležitá společenská událost a vy potřebujete skutečně kvalitní občerstvení? Potom se obraťte na profesionální cateringovou společnost. Perfect Catering s.r.o. představuje tu nejlepší volbu pro uspořádání rautu, banketu a dalších forem společenských setkání na té nejvyšší úrovni.

Čtěte více

Kvalitní moderní kuchyň

Máte rádi poctivé řemeslné práce a poohlížíte se po nové kuchyni a stále váháte mezi velkými giganty, kteří jsou na trhu? A proč to děláte? Není lepší tedy opět ponechat vše na šikovných řemeslnických rukou i v tomto případě? Myslíte si, že to bude drahé? Tak to se možná pletete, dnes když už mají skoro všichni neomezené volání a psaní e-mailů nikdy nic nestálo a nic stát nebude, zkuste se poohlednout také po nějakém šikovném řemeslníkovi a budete se divit.
Čtěte více

Úprava podlahy v kuchyni

Minule jsme si popsali, jak je to s linem v kuchyni, ale musíme se vrátit ještě před samotnou pokládku krycího materiálu na podlaze v kuchyni, abychom si řekli ještě jednu důležitou věc.
Ať je lino sebelepší a sebeodolnější, je potřeba mít kvalitně nachystaný podklad. Především u starších kuchyní je to problém, protože zde již je nějaká předešlá podlaha, tu musíme většinou bez jakýchkoliv dohadů odstranit, protože novou podlahu je třeba pokládat na naprosto rovný povrch a kdybychom využili již sešlapané lino, tak samozřejmě rovného povrchu nemůžeme nikdy dosáhnout.
Čtěte více

Podlaha do kuchyně

Při realizace podlahy do kuchyně se musíme nejdříve rozhodnout, jaký z nabízených materiálů budeme chtít pokládat. Na výběr je dnes opravdu mnoho různých podlahových krytin např. korkové podlahy, dřevěné podlahy, PVC, koberec, dlažba a jistě ještě mnoho dalších.
Vybereme si například linoleum. Kuchyň je místnost, kde je podlaha obzvláště hodně namáhaná, a tak bychom měli dbát zvýšené pozornosti nejenom při výběru barvy nebo spíše vzoru samotného PVC, ale také se podrobně zaměřit na jeho technické vlastnosti. Jinými slovy se na něj podívat i z praktického hlediska s tím, kolik takové lino vydrží.
Čtěte více

Moderní lakovaná nebo klasická kuchyň?

O moderní lakované kuchyně zakopáváme doslova na každém kroku. Je to dnes velký hit, ale jak si stojí běžné kuchyně? Podle prodejců kuchyní je to tak půl na půl, především podle nich záleží na tom, kam se jaká kuchyň umisťuje. Nové kuchyně se prodávají v kuchyňských studiích, další možností jsou velké obchodní řetězce nebo naopak šikovní soukromí truhláři.
Čtěte více

Vitríny vládnou v každé domácnosti

Do každého interiéru patří elegantní vitríny a další skříně pro ukládání nejrůznějších věcí. Zejména do obývacího pokoje se hodí skříňka pro ukládání rodinných fotoalb, určitě máte také několik knih, pro které potřebujete knihovnu, nižší komody můžete použít zase jako poličky, kam postavit květiny nebo rodinné fotografie. Pokud by byly všechny skříňky zavřené, působil by pokoj zbytečně stroze a neosobně. To by byla škoda, proto se v rámci obývacích stěn tak často využívají právě vitríny, které celou místnost prosvětlí a umožní vám vystavit si výrobky vašich ratolestí, vaše oblíbené suvenýry z dovolených nebo sklo.
Čtěte více

Kvalitní osvětlení v kuchyni

Máte starou kuchyňskou linku a chcete ji vyměnit za jinou? Nemáte ještě žádnou linku a chcete si nějakou opatřit? Tak právě pro vás je určen tento článek. Před tím než vůbec začnete vybírat barvy jednotlivých skříněk a různé druhy úchytů od skříněk, dobře si rozvrhněte, kde budete chtít jaké světlo a také zásuvky. Není asi nic horšího než když musíte do kávovaru díky nedostatečnému osvětlení sypat kávu téměř poslepu.
Čtěte více

Konvice, kávovar, topinkovač...

Dnes to začíná v kuchyních vypadat jako v rozvodných závodech elektřiny. Proč? Odpověď je jednoduchá, kolik z vás doma nemá alespoň polovinu z těchto přístrojů: rychlovarná konvice, kávovar, espresovač, vaflovač, topinkovač, toustovač, mixér, kuchyňský robot, mikrovlnka...? Dnes je každý přístroj na elektřinu, ale samozřejmě potřebujeme ji také mít kde vzít, protože v kuchyních především v panelácích nebo menších domech je problém s místem.
Čtěte více

Kuchyně na míru od profesionálů

Kuchyň je třeba mít na míru, většina lidí chce ušetřit, a tak sáhnou po levné atrapě kuchyně z velkých obchodních řetězců. Tyto kuchyňské linky bývají však často velmi nekvalitní, snadno se porouchají a nemají dlouhou životnost. Když už si ale kupujete kuchyň, připravujete celou místnost pro usazení kuchyňské linky, nakupujete spotřebiče a ostatní doplňky a kuchyňské potřeby, chcete, aby vám vybraná kuchyň vydržela, neplánujete přece, že ji budete za dva roky měnit.
Čtěte více