Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.

Kuchyně

Tapeta i do kuchyně

 

Tapety jsou v dnešní době velice moderní, především díky poměrně snadné manipulaci, k jejich aplikaci většina lidí nepotřebuje žádného odborníka, na rozdíl od malování či instalace jiných obkladů. Napadlo by vás ale, že můžete tapety použít i v kuchyni? Je to tak, dokonce máte hned několik možností, jak tapety v kuchyni mohou skvěle vylepšit design.  

Čtěte více

Vše pro dokonalou restauraci

Když se řekne gastro, většina lidí si představí kulinářské speciality, ochutnávky a vybraná jídla. To k tomu samozřejmě patří, ovšem důležité je také vybavení a pomůcky, které jsou zapotřebí pro výrobu nejrůznějších lahůdek.

 

Vybavení do kuchyně šéfkuchaře

 

 

Každý, kdo někdy doma vařil, si asi dokáže představit, co je potřeba všechno mít v kuchyni profesionální restaurace.

Čtěte více

Není nad kuchyň na míru

Když chce někdo dnes vybavit byt či dům, zjistí postupně, že na trhu je k dostání nábytek a "nábytek". Záleží na každém, co od nábytku očekává, já třeba preferuji kvalitu a klidně si za ni i připlatím, nejvíc mě ubíjí ty rádoby levné a především rádoby kvalitní výrobky, které koupíte zpravidla ve velkých nábytkových řetězcích, které zajímá především kvantita, ale kvalita je příliš netrápí. Takové produkty však zpravidla dlouho nevydrží a vyplatí se tedy mnohem víc pořídit si raději kvalitnější nábytek.  

Čtěte více

Kdo vám udělá nejlepší kuchyni na míru?

Kuchyně na míru má tu výhodu, že si ji můžete nechat udělat přesně tak, jak chcete. Vaše představy jsou zde to hlavní, vaše potřeby rozhodují. Ovšem přiznejme si, že pokud člověk není designér, pak své fantazie často nedomyslí do toho praktického života. A právě s tím pomohou vyškolení profíci Le bon, jenž se ve světě interiéru a funkčnosti špičkami.

Čtěte více

Kuchyň podle fotky

Kuchyň je srdcem každé domácnosti, zde se rodí ta pohoda a harmonie, zde vznikají úžasné gurmánské požitky i jednoduchá jídla, která umí nejlépe maminka. Proto je uspořádání kuchyně velmi důležité. Je třeba, aby dobře vypadala, aby se v ní celá rodina cítila dobře, zároveň musí být praktická, aby se v ní dobře orientovalo a vařilo, a ještě na ni musíte mít.

 

Nelíbí se vám marketové sektorové kuchyně, které jsou tuctové, všední a nic si nemůžete přizpůsobit vašim představám? 

Čtěte více

Jídelní stůl - v kuchyni nebo v obýváku?

V menších prostorách můžete mít problém, kam umístit jídelní stůl. Pokud se v kuchyni sotva otočíte, není dobrý nápad na jediné volné místo umístit stůl. Je třeba počítat také s židlemi a místem pro jejich vysunutí. Pokud máte málo místa, můžete mít jídelní stůl v obývacím pokoji, při jídle se tak můžete dívat na televizi a pokud máte návštěvu, může se jí někdo z rodiny věnovat, zatímco další připravuje v kuchyni dezert. Jídelní stůl je součástí každé domácnosti, nemusí však být nutně v kuchyni.

Čtěte více

Rekonstruujeme kuchyň

Naprosto nepostradatelnou součástí každého bytu i domu je kuchyň. Pro někoho je to místo, kde si ráno, než odejde do zaměstnání, uvaří kávu, pro jiného je to srdce celé domácnosti, kde se něco vaří prakticky nepřetržitě. Čím více kuchyň využíváte, tím dříve se to na ní samozřejmě projeví. První známky opotřebení přichází nenápadně, povolí třeba panty dvířek, úchytky nebo odprýskne nějaká hrana dýhy. Postupně se stav neustále zhoršuje, až se na to nakonec nevydržíte dívat a rozhodnete se koupit si kuchyň novou.  

Čtěte více

Sektorová kuchyň nebo na míru?

Mnozí jistě přemýšlí před koupí nové kuchyně o tom, jakou si vlastně vybrat. Máte možnost pořídit si hotové skříňky standardních rozměrů, ze kterých si sestavíte vlastní sestavu nebo si pořídíte již hotovou. Toto řešení se nazývá sektorová kuchyň, druhou možností je nechat si vyrobit kuchyň na míru. To vám samozřejmě umožňuje přizpůsobit kuchyňskou linku přesně vašim představám jak velikostně, tak samozřejmě také designově. Nevýhodou je vyšší cena a rovněž delší doba dodání, zpravidla si na takovou kuchyň počkáte dva měsíce.

Čtěte více

Rekonstrukce bytů a bytových jader na úrovni

Pustit se do radikálního řezu svého bydlení není snadné. Pro neodborníky je to kámen úrazu. Lidé mají problémy s obyčejným uspořádáním nábytku, natož s celkovou rekonstrukcí bytu. Jak se tedy dopracovat k praktickému a přitom nadčasovému výsledku? Stavební trh disponuje desítkami firem, které se zabývají přestavbami koupelen, kuchyní anebo kompletními obměnami panelákových prostor. Stačí si jen skvěle vybrat.

Vyberte si kvalitní firmu a budete rekonstrukce milovat

Čtěte více

Moderní kuchyň do vašeho interiéru

Kuchyň je srdcem každého domu i bytu. Bez kuchyně se zkrátka neobejdete, každý potřebuje jíst, připravuje si alespoň snídaně, když už třeba nevaří obědy, a i na to potřebujete mít vhodný prostor s ledničkou, sporákem, dřezem a vším ostatním, co by nemělo v žádné kuchyni chybět.

Základem je kuchyňská linka, která může být vyrobena v některém z různých stylů a provedení.

Čtěte více