Partneři:

Nejčtenější

Jak se doma cítit opravdu doma

Domov by měl pro každého z nás znamenat oázu klidu. Mělo by to být místo, kam se utíkáme schovat, uklidnit, kde se cítíme bezpečně. To ale není nic samozřejmého, protože zdaleka ne všude se člověk cítí bezpečně. Styl, který vyhovuje jednomu, nemusí být pro druhého vůbec příjemný. Proto je vždy třeba přizpůsobit si interiér vlastnímu vkusu, abyste se zde cítili skutečně doma. Potřebuje-li vaše domácnost radikální zásah, vsaďte na tapety. Tapety a samolepicí dekorace obecně patří k velmi oblíbeným prostředkům, jak přizpůsobit váš interiér vašim potřebám. I z čistě praktických důvodů je tapetování mnohem méně náročné než malba. Ať už vezmeme v potaz přípravu, samotné malování a především následný úklid, vychází tapetování jako mnohem jednodušší.

Kuchyně

Na co nezapomenout při výběru kuchyně

Dnes je v módě vyměňovat staré kuchyňské linky za nové a taktéž novostavby vybavovat komfortní a praktickou moderní kuchyní. Pro někoho je to otázka chvilky sednout si k listu papíru a nakreslit, jak by jeho vysněný prostor pro vaření měl vypadat, ostatní však potřebují často poradit, jak vybrat správnou kuchyň, na co si dát pozor a na co rozhodně nezapomenout. Proto jsme pro vás sestavili jednoduchého rádce, který vás výběrem provede.

Začneme tedy od základů. V první řadě je důležitá samotná místnost, ve které se bude kuchyňská linka nacházet.

Čtěte více

Jakou kuchyň

Zatímco dříve si lidé museli vystačit svépomocí, dnes na všechno existují odborníci, specializované firmy a řemeslníci, takže stačí mít pár peněz a můžete mít vše, na co si vzpomenete. Éru rekonstrukcí kuchyňských linek, které jsou nyní tak moderní, odstartovaly panelové domy. Ty totiž už nějakou řádku let slouží a je potřeba je přizpůsobit modernímu způsobu bydlení. Umakartová jádra už nejsou to, po čem každá rodina prahne, proto se často provádí rekonstrukce bytových jader, se kterou je většinou spojena také rekonstrukce kuchyně. Móda rekonstrukcí se však již přenesla také na rodinné domy, takže po nové kuchyni baží nejedna hospodyňka. Jakou tedy vybrat kuchyň?

Čtěte více

Vaříme zdravě

Ne, že by nešlo ve staré kuchyni vařit zdravě, nicméně v nově zařízené a s novými spotřebiči vám to půjde samo. Vezměme si třeba takový parní hrnec. Koho by před dvaceti lety napadlo, že lze vařit v páře jednoduše, zdravě a ještě všechny součásti celého oběda klidně zároveň? Je to úžasně jednoduché, jen stačí vědět, jak na to. Takových vychytávek je v moderní kuchyni celá řada. Nebuďte zpátečníci, jděte s dobou a vybavte vaši kuchyň novými chytrými spotřebiči, které vám usnadní vaření. V každém elektro obchodě naleznete velký výběr nejrůznějších kuchyňských pomocníků od kvalitních výrobců.

Čtěte více

3 výhody kuchyně na míru? Znáte je?

Kuchyně je místem chutí a vůní. Místem, kde se po náročném pracovním dni setkáváme se svými nejbližšími. Tato magická místnost, které však bohužel mnozí nepřikládají žádný zásadní význam, je vlastně samotným srdcem domova. Jelikož v kuchyni trávíme poměrně významnou část dne, měli bychom se zde cítit komfortně a příjemně. Ideální prostorové řešení zajišťují kuchyně na míru, které jsou nejen vysoce komfortní, ale také odrážejí naše představy a požadavky. Víte, jakými výhodami se mohou kuchyně na míru pochlubit? Se 3 z nich vás seznámíme na následujících řádcích.

Čtěte více

Elegantní kuchyňská linka

Kuchyňská linka je velmi individuální záležitostí. Každý interiér umožňuje jiné uspořádání kuchyňské linky, stejně tak každému vyhovuje jiný styl a provedení. Nejdůležitější je najít ten, který bude vyhovovat právě vám. Chcete si sami určit, jak bude vypadat vaše kuchyň? Chcete mít kuchyňskou linku natolik variabilní, abyste ji mohli po čase doplnit další skříňkou? Řešení nabízí Nábytek-elegance.cz, kde se prodávají již hotové sestavy, ale také jednotlivé skříňky, ze kterých si jednoduše sestavíte kuchyň na míru přesně podle vašich představ.

Čtěte více

Malá kuchyň – vyřešeno

Máte pro kuchyň k dispozici pouze malou místnost nebo si můžete pořídit maximálně kuchyňský kout? Žádný strach, i tak můžete mít kuchyň stylovou, praktickou a dostatečně prostornou pro uložení veškerého potřebného vybavení a pro vytváření vašich oblíbených jídel.

Menší kuchyně se většinou nemohou pochlubit příliš rozsáhlým pracovním prostorem, nicméně lze využít možnost uspořádání kuchyňské linky do tvaru písmene L nebo G, kam se vám vejde vše, co budete pro přípravu vašich kulinářských specialit potřebovat.

Čtěte více

Rekonstrukce bytu Brno – Kvalita a spolehlivost

Stále více zákazníků preferuje volbu rekonstrukce svého dosavadního bydlení než investici do kompletně nových nemovitostí, které mohou a také ve většině případů bývají podstatně finančně náročnější. Pokud toužíte po kompletní rekonstrukci Vašeho panelového bytu, výměně bytového jádra a tudíž zásadní změnu rázu Vašeho současného bydlení, rozhodně je důležité kvalitně vybrat. V tomto případě je dobrý zdravý odhad a pravidlo vybírejte dokud nepřeberete platí dvojnásob. Většina firem provádějící h rekonstrukce bytů a bytových jader má velmi podobné ceny a nemohou si tedy dovolit příliš měnit ceny, především tedy směrem dolů.

Čtěte více

Festival interiérového designu

Design, speciálně interiérový design, je oblast, která se hodně rychle vyvíjí. Spousta bytových architektů a designérů denně pracuje na tom, aby zdokonalili vybavení interiéru tak, aby poskytovalo maximální komfort pro moderní způsob bydlení rodin i jednotlivců. Vznikají tak luxusní bytové doplňky i funkční prvky, které tvoří zároveň také estetickou hodnotu.

Čtěte více

Jak uspořádat kuchyň

Existuje mnoho různých schémat, jak prakticky a účelně uspořádat kuchyň, abyste se moc nenachodili a vše měli po ruce. V první řadě je důležité uspořádání samotných skříněk v rámci kuchyňské linky. Záleží v první řadě na velikosti prostoru, který máte pro kuchyň k dispozici, potom také samozřejmě na vašem vkusu a finančních možnostech.

Čtěte více

Vybíráme kuchyň v Brně

Bydlíte v Brně a chcete si pořídit novou kuchyň? Potom patrně nejprve zavítáte na internet, abyste zjistili, jaké vůbec máte možnosti. Ty jsou skutečně široké, v Brně naleznete velké množství větších i menších výrobců kuchyní, ne všichni vám však za vaše peníze nabídnou odpovídající kvalitu.

Jedny z nejlevnějších kuchyní bezpochyby seženete ve velkých řetězcích s nábytkem, jako je Sconto, Kika nebo Ikea.

Čtěte více