Partneři:

Nejčtenější

Tapety do celého bytu

Každý byt je jiný, má vlastní dispozice a je zařízen podle vkusu svého majitele. Už jsme si asi všichni zvykli na to, že tapety jsou opět velmi moderním a žádaným prvkem interiéru. Můžete je použít do kterékoli místnosti. Nejčastěji je můžete vidět v obývacích pokojích, pracovnách nebo ložnicích. Tapety s moderními vzory však můžete využít také v jídelně nebo dokonce v kuchyni. 

Doplňky

Kuchyňské doplňky v retro skandinávském stylu

V dnešní době je na trhu nepřeberné množství moderních doplňků do kuchyně. Ale ne vše co je moderní má skutečného ducha a styl. Nádobí nejsou jen věci, z kterých jíme a ve kterých vaříme. Představte si nádobí, které můžete skutečně obdivovat a těšit se z něj. Příprava pokrmů bude radostným zážitkem a chutnat Vám bude naprosto skvěle. Vždyť co je krásnějšího než, kuchyňské doplňky v retro skandinávském stylu.
Čtěte více

Vybíráme sporák

Sporák je jedním z nejdůležitějších spotřebičů, které bezpochyby nesmí chybět v žádné kuchyni. Dokážete si představit kuchyň bez sporáku? To by mohl být potom klidně obývací pokoj. Sporák je v kuchyni středem dění, proto je třeba mu věnovat dostatečnou pozornost.
Čtěte více

Zařizujeme kuchyň

Kuchyň je velmi důležitá součást každého domu i bytu. Správná manželka a matka si dlouho láme hlavu nad plány kuchyně a přemýšlí, jak by vše co nejefektivněji uspořádala, aby měla vždy vše po ruce a na dosah. Existují tisíce způsobů, jak kuchyň navrhnout, ne každý je však vhodný právě pro vás.
Čtěte více